">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Grudniu

- regularnie sprawdzamy stan okryw na roślinach;

- w razie złamania się gałęzi pod ciężarem śniegu, wyrównujemy rany piłą i zabezpieczamy maścią ogrodniczą;

- okrywamy rabarbar zanim zamarznie ziemia;

- jeśli pogoda pozwala kontynuujemy uprawę w warzywniku;

- strząsamy mokry śnieg z gałęzi;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Klomb Rzeszów > Kwiaciarnia

Kwiaciarnia

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, zwłaszcza z sąsiadującej z Zielonym Klombem Politechniki Rzeszowskiej i WSK PZL-Rzeszów, od kwietnia 2001 roku funkcjonuje w obrębie Centrum Ogrodniczego kwiaciarnia. W swojej ofercie ma bardzo bogaty zakres usług florystycznych.

 

Wykonuje bukiety okolicznościowe, wiązanki ślubne, pogrzebowe, wieńce, kompozycje do dekoracji wnętrz, kompozycje świąteczne (Bożonarodzeniowe i Wielkanoce), oraz kompozycje do dekoracji grobów. Może poszczycić się wystrojem prestiżowych imprez okolicznościowych m.in. Festiwal Muzyczny w Łańcucie, Jubileusz 50-lecia Filharmonii Podkarpackiej, oraz dekoracją kwiatową w sezonie koncertowym i koncertów sylwestrowo-noworocznych.

 

Kwiaciarnia ma swoich wiernych klientów, którzy cenią sobie jakość i precyzję wykonania. Najnowsze trendy i dodatki florystyczne wprowadzane są na bieżąco dzięki współpracy z Biurem Kwiatowym Holandia. Pracownicy kwiaciarni biorą udział w targach, pokazach oraz szkoleniach florystycznych w kraju i za granicą.

 

 

 

 

Kwiaciarnia Centrum Ogrodniczego „Zielony Klomb” organizuje  pokazy i warsztaty florystyczne. Pierwszy pokaz odbył się w 400 – osobowej sali kina Helios i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Swoje doświadczenie i pasję tworzenia kompozycji z kwiatów prezentował holenderski florysta Bart van der Elsken. Kolejny pokaz florystyczny prowadziła znana holenderska florystyka Nicki Markslag wraz z florystyką z Lublina panią Moniką Szalast. Ostatni pokaz miał miejsce w 2014 r. podczas Rzeszowskich Targów Budownictwa Wyposażenia wnętrz i Ogrodów na firmowym stoisku „Zielonego Klombu”. Swoje prace i kunszt florystyczny prezentowała pani Joanna Rozpondek z prestiżowej kwiaciarni w Częstochowie.