">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Czerwcu

- dzielimy kępy bylin, które kwitły wiosną, po posadzeniu obficie podlewamy;

- usuwamy samosiewki drzew;

- usuwamy przekwitnięte kwiatostany lilaków i złotokapów;

- silnie przycinamy żarnowiec po kwitnieniu;

- strzyżemy berberysy, lilaki, ligustry i głogi;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Klomb Rzeszów > > Środek na krety Difenor

Środek na krety Difenor

data dodania: 2016-05-30 10:52:14

Środki chemiczne na gryzonie w ogrodzie. Nornice, krety, myszy, karczowniki i inne gryzonie są plagą, z którą często muszą się borykać osoby posiadające własne ogródki. Nie tylko podkopują i wyjadają korzenie z cebulkami roślin, ale i niejednokrotnie generują straty pieniężne.

 

Wielu ogrodników decyduje się w takiej sytuacji na wykorzystanie środków chemicznych na krety i in. gryzonie. Bardzo szybko i sprawnie można zdobyć je w naszym internetowym sklepie ogrodniczym, by skutecznie zwalczyć szkodniki.

 

Pamiętajmy jednak, że małe gryzonie, które nie pojawiają się w ogrodzie nielicznie wpływają korzystnie na ekosystem poprzez zjadanie mniejszych szkodników w glebie (np. pędraków i larw). Wtedy warto, zamiast chemicznych środków na gryzonie, zastosować jedynie metody zapobiegawcze czy odstraszające.

 

Środek na krety Difenor

 

Skuteczne środki na krety marki Difenor

 

Difenor jest środkiem na krety, który może zostać wykorzystany również do zwalczania innych problematycznych gryzoni, które zadomowiły się w naszym ogrodzie (np. karczownik, nornik, nornica czy mysz). Producent tego specjalistycznego preparatu podaje orientacyjne dane skuteczności w likwidowaniu kretów nawet w granicach od 60 do 90 osobników. Ten środek biobójczy dotychczas wykorzystywany był jedynie przez profesjonalne ekipy zwalczające DDD. Jeśli więc zdecydujesz się na samodzielne wykorzystanie tego środka na krety, zapoznaj się z wytycznymi przedstawionymi przez producenta na ulotce i opakowaniu.

 

Jak skutecznie pozbyć się kreta?

 

Producent wykorzystał difenacoum w formie pasty wzbogaconej dodatkowo o hormony, które zachęcają krety do zbliżenia się. Co więcej, oprócz skutecznego działania, preparat marki Difenor nie powoduje u gryzoni odczucia bólu (uśmierca je od razu), co nie odstrasza innych kretów przed spożyciem. 

 

Jak tego typu zwalczanie gryzoni wpływa na inne zwierzęta w ogrodzie? Oprócz difenacoum, Difenor zawiera również Bitrex, który jest gorzki w smaku. Zmniejsza to znacząco możliwość spożycia go przez inne zwierzęta.

 

Kup środek na krety Difenor online:

Kup środek na krety Difenor na AllegroKup środek na krety Difenor online

 

 

<< wstecz