">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Maju

- gdy nie ma niebezpieczeństwa przymrozków, wysadzamy do gruntu kwiaty sezonowe i niektóre jednoroczne, rośliny obficie podlewamy;

- podlewamy w razie potrzeby nowo posadzone krzewy;

- nawozimy azotem drzewa i krzewy;

- wyścielamy podłoże pod truskawkami;

- strzyżemy żywopłoty z ligustru;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Witamy serdecznie na naszym „Klombowym blogu”. Mamy nadzieję, że zainteresują Was nasze wpisy, które oczywiście dotyczyć będą ogrodnictwa, florystyki oraz… zobaczymy co natchnienie przyniesie.

Zbiornik na deszczówkę

W dzisiejszych czasach coraz bardziej zwracamy uwagę, aby nasze rozwiązania w różnych dziedzinach życia były „EKO”. Wychodzimy do Państwa z propozycją umieszczenia  zewnętrznych zbiorników na deszczówkę w Waszych ogrodach. Nie prowadzimy sprzedaży i montażu zbiorników podziemnych.

Rośliny wieloletnie w Naszym Centrum

Nasze Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb od lat zajmuje się nasadzeniami roślin na terenie miasta Rzeszów, ale nie tylko. W tym blogu poruszymy temat nasadzeń dużych, wieloletnich roślin.

Nowoczesne aranżacje wnętrz

data dodania: 2020-02-06 15:46:50

 

Zapraszamy po nowoczesne dekoracje wnętrz do naszego Centrum Ogrodniczego w Rzeszowie.

Czym zajmują się centra ogrodnicze?

centrum ogrodnicze rzeszówDziś będzie o tym, czym zajmują się centra ogrodnicze, a dokładniej czym zajmuje się nasze centrum…

Świąteczne dekoracje w ogrodzie

świąteczne dekoracje na zewnątrzGdy zbliżają się święta, staramy się żeby nasze otoczenie wyglądało wyjątkowo. Dekoracje świąteczne grają dużą rolę zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz domu. Wybierając więc choinkę i ozdoby do wnętrza, nie zapominajmy, że również nasz ogród może wyglądać szczególnie pięknie w ten świąteczny czas.

Przedłużamy świeżość choinki

jak przedłużyć trwałość choinkiŻywa choinka to w wielu domach nieodzowny atrybut Świąt Bożego Narodzenia. Co jednak zrobić aby przedłużyć żywotność bożonarodzeniowego drzewka? Oto kilka rad.

Kalocefalus Browna – Srebrna Roślina

srebrna roślina mrozekPiękna roślina dobrze prezentująca się solo jak i w kompozycji.

Susza fizjologiczna - jesienne podlewanie ogrodu niezbędne

susza fizjologicznaOkres wegetacyjny tego roku jest niezwykle długi. Wiosną temperatura szybko powędrowała powyżej 20 stopni Celsjusza, a teraz w pierwszych dniach listopada dalej bywa ok 20 stopni. Cały rok jest bardzo suchy, rośliny również to odczuły. Rośliny narażone są na suszę fizjologiczną.

Palmeta, balerina – nietypowe formy drzew owocowych do małych ogrodów

palmeta balerinaPosiadanie drzew owocowych jest życzeniem wielu sympatyków roślin. Ograniczeniem bywa przestrzeń jaką mamy do zagospodarowania. I tu sprawdzają się formy karłowe, baleriny, szpalery, palmety.

Mniej znane rośliny owocowe

Jesień to okres sadzenia drzew i krzewów owocowych. Wszyscy znamy jabłonie, grusze, czereśnie, śliwki. Warto jednak zapoznać np. z czerechą czy śliwo-morelą