">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Czerwcu

- dzielimy kępy bylin, które kwitły wiosną, po posadzeniu obficie podlewamy;

- usuwamy samosiewki drzew;

- usuwamy przekwitnięte kwiatostany lilaków i złotokapów;

- silnie przycinamy żarnowiec po kwitnieniu;

- strzyżemy berberysy, lilaki, ligustry i głogi;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Klomb Rzeszów > > Wiązanki okolicznościowe

Wiązanki okolicznościowe

data dodania: 2016-06-03 08:02:18

Centrum ogrodnicze "Zielony Klomb" oferuje duży wybór wiązanek okolicznościowych na każdą okazję: imieniny, urodziny, śluby, chrzciny, rocznice. Zapraszamy po bukiety na Dzień Babci i Dzień Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, Dzień Matki i Dzień Ojca i wiele podobnych.

 

Dbając o klienta staramy się spełnić wszystkie oczekiwania zamawiającego tworząc piękne i oryginalne bukiety na każdą okoliczność. W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego, w miesiącu czerwcu zapraszamy do zakupu gotowych kompozycji kwiatowych, jak również do składania indywidualnych zamówień na bukiety oraz kosze okolicznościowe. Służymy fachowym doradztwem w zakresie dekoracji ślubnej (bukiety, butonierki, wystrój sal, kościołów, samochodów) oraz aranżacji wnętrz roślinami.

 

Bukiety okolicznościowe

 

Florystyka ślubna

 

Wiązanki i bukiety ślubne są bardzo ważnym elementem uzupełniającym i podkreślającym całość ceremonii w tym ważnym dniu. Oprócz wyróżniającej się sukni ślubnej oraz szeregu drużek, każda panna młoda oczekuje również wyjątkowego bukietu. Oprócz eleganckiego wyglądu, powinien być on również dopasowany do indywidualnych wymogów panny młodej oraz całości koncepcji. Właśnie z tego powodu zazwyczaj zamawiane są całe komplety – oprócz bukietu wlicza się również butonierki, ozdoby włosów, kompozycje kwiatowe na ołtarze, stoły państwa młodych i gości.

 

Dzięki kreatywności i dążeniu ku nowym trendom, florystka jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Wykonujemy projekty florystyczne nietypowe oraz wyjątkowe. Zachęcamy do podsyłania pomysłów nowych kreacji – z pewnością je uwzględnimy w dalszych działaniach.

 

Florystyka żałobna

 

W trudnych, podniosłych i smutnych okresach w życiu podkreśla się charakter uroczystości odpowiednio dobranymi ozdobami. Dzięki stroikom nagrobnym, dekoracjom urny, wieńcom i wiązankom pogrzebowym w odpowiedni sposób wyrazimy pełnię szacunku dla żegnanej osoby.

 

W ofercie posiadamy kompozycje kwiatowe z kwiatów żywych i sztucznych. Wykonujemy wiązanki nagrobne płaskie i stojące ("palmy pogrzebowe"). W okresach, kiedy zainteresowanie florystyką żałobną jest zwiększone (np. 1 listopada), dobrze jest składać zamówienie z wyprzedzeniem, byśmy mogli dotrzymać terminowości usług.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Wiązanki okolicznościoweFlorystyka RzeszówWiązanki pogrzeboweBukiety imieninoweBukiety urodzinoweBukiety na roczniceWiązanki na różne okazjeFlorystyka ślubna RzeszówStroiki okolicznościoweFlorystyka żałobnaBukiety na różne okazjeBukiety okolicznościowe na ślub

 

<< wstecz