">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Lipcu

- ostatni raz zasilamy nawozami wieloskładnikowymi drzewa i krzewy;

- pikujemy siewki bylin i roślin dwuletnich;

- tniemy krzewy ozdobne po kwitnieniu;

- nawozimy róże;

- nadal wysadzamy kwitnące róże z doniczek;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Klomb Rzeszów > > Dekoracje świąteczne do domu

Dekoracje świąteczne do domu

data dodania: 2016-12-16 08:47:31

Zastanawiasz się, gdzie zakupić najpiękniejsze dekoracje świąteczne do Twojego domu? Możesz zakupić już gotowe dekoracje w kwiaciarni lub zaopatrzyć się w niej i przygotować wystrój wnętrza samodzielnie. W poniższym wpisie znajdziesz kilka inspiracji, pomysłów na bożonarodzeniowe dekoracje przygotowane przez naszych pracowników.

 

Dekoracje świąteczne do domu Rzeszów

 

Najbardziej popularnymi ozdobami w okresie przedświątecznym, które znaleźć możemy w sklepach i kwiaciarniach w Rzeszowie oraz innych lokalizacjach, są wieńce i stroiki bożonarodzeniowe. Najczęściej przystraja się je w sposób tradycyjny – z wykorzystaniem gałązek wybranych iglaków (cisy, sosny, jodły, świerki) w formie świeżej lub sztucznej. Dodatkowo stroiki świąteczne oraz wieńce przystrajać można również innymi elementami, takimi jak: świecie, szyszki, bombki, suszone owoce, figurki czy też gwiazdki.

 

Jeśli nie masz florystycznej praktyki i nie chcesz przygotowywać bożonarodzeniowych ozdób samodzielnie, możesz zdać się na talent profesjonalistów i kupić gotowe dekoracje. Inną opcją jest przygotowanie bardzo prostych, nieskomplikowanych i małych ozdób. Wybór leży po stronie klienta.

 

Polecamy wykorzystanie do dekorowania domu roślin doniczkowych, które kwitną zimą (poinsencji – gwiazd betlejemskich oraz innych – ciemierników, cyklamen, amarylisów itp.). Mamy nadzieję, że niżej zamieszczone inspiracje pomogą w świątecznej aranżacji wnętrza Państwa domu.

 

Nasza kwiaciarnia w Rzeszowie

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiających przykładowe dekoracje świąteczne do domu – gotowe do kupienia stroiki świąteczne, a także poszczególne ozdoby bożonarodzeniowe (np. w formie figurek reniferów, choinek czy modlących się aniołków). Te i wiele innych dekoracji świątecznych dostępne są w naszej kwiaciarni w Rzeszowie, która znajduje się przy ulicy Emilii Plater 8.

 

Dekoracje na święta RzeszówDekoracje na święta do domu RzeszówDekoracje świąteczne bożonarodzeniowe RzeszówDekoracje świąteczne śklep RzeszówOryginalne dekoracje do domuOzdobne dekoracje RzeszówOzdoby bożonarodzeniowe RzeszówOzdoby na choinkę RzeszówOzdoby świąteczne RzeszówDekoracje świąteczne kwiaciarnia RzeszówStroiki świąteczneŚwiąteczne dekoracje do domuOzdoby okolicznościowe RzeszówDekoracje choinkowe RzeszówDekoracje domu RzeszówStroiki świąteczne Rzeszów

 

Zobacz też, jak nasze dekoracje bożonarodzeniowe prezentowały się w zeszłym roku:

Bożonarodzeniowe dekoracje

 

<< wstecz