">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Maju

- gdy nie ma niebezpieczeństwa przymrozków, wysadzamy do gruntu kwiaty sezonowe i niektóre jednoroczne, rośliny obficie podlewamy;

- podlewamy w razie potrzeby nowo posadzone krzewy;

- nawozimy azotem drzewa i krzewy;

- wyścielamy podłoże pod truskawkami;

- strzyżemy żywopłoty z ligustru;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Klomb Rzeszów > > Czym jest autochorologia?

Czym jest autochorologia?

data dodania: 2017-06-20 06:20:35

Florystyka bywa inaczej określana jako autochorologia, stąd też tytuł poniższego wpisu. Zwyczajowo florystykę nazywa się również jako po prostu "bukieciarstwo" wydaje się jednak, że jest ono delikatnym niedopowiedzeniem.

 

Są bowiem specyficzne dziedziny florystyki (jak na przykład japońska sztuka układania kwiatów zwana "ikebana"), które poprzez swoje bogactwo i zawiłość zasługują na nieco bardziej pochlebne odnoszenie się do nich.

 

Florystka Rzeszów

 

Szczególnie ostatnio, w przeciągu kilku lat, dziedzina florystyki (autochorologii) znacząco się rozwinęła. Znacznie wzrosło zapotrzebowanie na florystów, nie tylko w większych miejscowościach, ale również w małych miastach i ich okolicach, gdzie również niekiedy w dość pilnym trybie różne osoby poszukują dekoracji kwiatowych. Floryści tworzą najróżniejsze dekoracje roślinne – od małych kompozycji (jak kwiaty do butonierki), aż po kompozycje przestrzenne, które znacząco wpływają na dekorację wnętrz i otoczenia. Osoby pracujące w tym zawodzie zajmują się oprawą wizualną imprez i uroczystości.

 

Bądź na bieżąco z życiem Centrum Ogrodniczego Zielony Klomb w Rzeszowie:

 

Zapraszamy do odwiedzania i śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie co jakiś czas umieszczamy zdjęcia najnowszych dostaw w Sklepie Ogrodniczym, a także w Kwiaciarni Zielonego Klombu.

 

 

 

Dekoracje kwiatowe Rzeszów

 

Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz jakichkolwiek materiałów florystycznych czy akcesoriów ogrodniczych zawsze możesz odwiedzić nasze Centrum Ogrodnicze, skorzystać z internetowego sklepu ogrodniczego, a także skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

 

Dekoracje kwiatowe Rzeszów

 

Swym klientom oferujemy wszelkiego rodzaju dekoracje kwiatowe – począwszy od sprzedaży kwiatów balkonowych, kwiatów doniczkowych, aż po układanie kompozycji kwiatowych w wybranym stylu czy o specyficznej tematyce (można tu wymienić chociażby kompozycje kwiatowe bożonarodzeniowe, kompozycje kwiatowe na cmentarz, kompozycje kwiatowe podarunkowe, kompozycje kwiatowe z kwiatów żywych i sztucznych, inne). Bardzo często klienci do nas docierający są również zainteresowani stworzeniem bukietów, girland, wianków czy wieńców okolicznościowych. Bądź jednym z nich! Oddaj swoje marzenia o idealnym bukiecie czy innej kompozycji kwiatowej w ręce jednej z naszych doświadczonych florystek.

 

 

<< wstecz