">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Kwietniu

- zdejmujemy okrycia z roślin;

- sadzimy krzewy róż i przycinamy na wys. 25-30 cm;

- sadzimy drzewka owocowe;

- sadzimy żywopłoty i pnącza, silnie je przycinamy;

- młode drzewka sadzone jesienią i wiosną przycinamy;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Klomb Rzeszów > > Projektowanie ogrodu Rzeszów

Projektowanie ogrodu Rzeszów

data dodania: 2016-03-21 11:41:37

Projektowanie ogrodów przydomowych może okazać się problematyczne, a efekty zagospodarowania roślinami ogrodów przez ich właścicieli – niekoniecznie wystarczająco estetyczne i spójne.

 

W takiej sytuacji wiele osób decyduje się na zatrudnienie osoby, która potrafi pod odpowiednim kątem ocenić i zagospodarować przestrzennie ogród; wykorzystuje w tym celu właściwe narzędzia i materiały, projektuje ogród w taki sposób, że nie tylko pierwotna wizualizacja będzie odpowiadała właścicielowi, ale również jego ostateczna realizacja.

 

Zagospodarowywanie terenów zielonych wiąże ze sobą różnorodne rozwiązania – od projektowania architektury ogrodowej, przez wykonywanie systemów nawadniających i zakładanie trawnika z rolki, dobór odpowiedniej roślinności, aż po właściwe oświetlenie. Co więcej, klienci liczą na indywidualność, zatem szanując ich wymagania, projektanci skłaniają się bardziej w kierunku tworzenia ogrodów nowoczesnych lub też w oparciu o klasykę. Niebagatelne dla niektórych są również podstawowe zasady Feng Shui, więc i one mają duży wpływ na ostateczną wersję zagospodarowywanego ogrodu.

 

Projektowanie ogrodów przydomowych starych i nowych

 

Rewitalizacja ogrodu. Stare (a nawet historyczne) ogrody wymagają z czasem odświeżenia, rewitalizacji. Ich niepowtarzalny blask zostaje przywrócony do życia. Dlaczego dawniej piękne ogrody ulegają degradacji? Dzieje się tak ze względu na brak systematycznego pielęgnowania i stosowania odpowiednich technik z dziedziny architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Efekt otrzymany po profesjonalnie przeprowadzonej transformacji może zostać utrzymany wtedy, gdy właściciel stosował się będzie do naszych porad i wytycznych.

 

Wizualizacje ogrodów Rzeszów

 

Zakładanie ogrodów od podstaw. Zupełnie surowe przestrzenie, które docelowo mają stać się pięknym ogrodem (skwery, parki, tereny miejskiej zieleni, ogrody i trawniki przydomowe) są całkowicie innym rodzajem wyzwania dla projektanta. Obejmuje ono, jak już wspominaliśmy, zarówno etap projektowania i wizualizacji, dobór roślinności, budowanie systemów nawadniających, sadzenie drzew i krzewów, a także zabiegi ochronne względem roślin.

 

Profesjonalny projektant ogrodów w Rzeszowie

 

Jeśli chcesz mieć piękny ogród, w którym z przyjemnością spędzać będziesz czas z najbliższymi, zachęcamy do kontaktu z Centrum Ogrodniczym Zielony Klomb. Nasz doświadczony projektant ogrodów w odpowiedni sposób dobierze gatunki roślin i sprawi, że ogród będzie wyjątkowy. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie najlepszej jakości materiały oraz rośliny ze sprawdzonych szkółek. Co więcej, dzięki długoletniemu doświadczeniu klient może liczyć też na praktyczne porady na przyszłość.

 

Nasi obecni projektanci: Lidia Budzińska - przejdź do sekcji strony opisującej ich osoby.

 

Wizualizacje ogrodów

 

Zastanawiasz się, jak dotychczas radziliśmy sobie z zakładaniem ogrodów i jak prezentują się ich realizacje? Odwiedź Galerię, zainspiruj się i zamów usługi naszego projektanta ogrodów. Serdecznie zapraszamy cały Rzeszów i okolice!

 

 

<< wstecz