">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Październiku

- sadzimy krzewy kupowane w pojemnikach i te z gołym korzeniem

- różaneczniki ściółkujemy próchnicą liściową

- przesadzamy drzewa i krzewy liściste

- sadzimy maliny, jeżyny, porzeczki, agrest

- sadzimy pnącza

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Klomb Rzeszów > > Ekipa odśnieżająca w Rzeszowie

Ekipa odśnieżająca w Rzeszowie

data dodania: 2016-12-20 07:58:59

Obowiązki jakie spadają na właściciela bądź zarządcę budynku zwiększają się wraz z nadejściem pierwszych chłodów oraz opadów śniegu. Czekają go dodatkowe prace związane z odśnieżaniem chodników oraz innych ciągów komunikacyjnych znajdujących się na jego terenie. Wszystko z myślą o bezpieczeństwo mieszkańców oraz innych użytkowników posesji.

 

Ekipa odśnieżająca w Rzeszowie

 

Odśnieżanie chodników

 

Oprócz oczywistych względów praktycznych odśnieżania oraz usuwania lodu z chodników (by pozwolić wszystkim osobom przemieszczającym się na bezpieczne przejście), odśnieżanie chodników jest również regulowane prawnie. Dlatego też należy poświęcić tej czynności szczególną uwagę.

 

Szczególną uwagę na usuwanie lodu i śniegu z chodników, a także posypywanie ich piaskiem czy solą, powinno zwracać się przy obiektach często uczęszczanych. Tam istnieje duże prawdopodobieństwo pośliźnięcia się. W przypadku dojścia do takiego wypadku, właściciel lub zarządca budynku może zostać pociągnięty do wypłaty odszkodowania. Dla bezpieczeństwa, warto również sprawdzić w rozporządzeniu rządowym listę substancji, którymi możemy posypywać lub polewać śliską nawierzchnię w zimie.

 

Firma oferująca usługi odśnieżania w Rzeszowie

 

Jeśli nie chcesz samodzielnie odśnieżać wybranego terenu, zleć do zadanie profesjonalnej ekipie odśnieżającej z doświadczeniem. Do odśnieżania wszelkich powierzchni w okresie zimowym używamy nowoczesny sprzęt – w zależności od zapotrzebowania klienta wybieramy maszyny mniejszych bądź większych gabarytów. Większe urządzenia zajmą się odśnieżaniem boisk, dróg gminnych, parkingów, ulic czy całych osiedli; mniejsze z kolei odśnieżać będą prywatne posesje, drogi dojazdowe, chodniki czy dachy.

 

Odśnieżanie Rzeszów

 

Pojazdy odśnieżające dostępne do usług w Rzeszowie oraz okolicach zobaczyć możesz w Galerii na naszej stronie, w segmencie "Usługi". Jesteś już zdecydowany na nasze usługi odśnieżania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia naszej siedziby przy ulicy Emilii Plater w Rzeszowie.

 

Profesjonalne odśnieżanie Rzeszów

 

O profesjonalnym odśnieżaniu w Rzeszowie pisaliśmy też w zeszłym roku, zapraszamy do lektury:

Profesjonalne odśnieżanie Rzeszów

 

<< wstecz