">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Marcu

- jeżeli w ciągu dnia utrzymuje się temperatura powyżej 0, zdejmujemy lub rozchylamy okrycia zabezpieczające rośliny;

- ubijamy ziemię wokół młodych drzewek;

- formujemy drzewa i krzewy;

- pod koniec miesiąca można silnie przyciąć wrzosy i wrzośce, budleje i powojniki kwitnące na młodych pędach;

- pięciornikom, tawule japońskiej, hortensji krzewiastej i różom skracamy zeszłoroczne przyrosty, a pozostałym gatunkom usuwamy tylko gałęzie stare, chore, nadmiernie zakrzaczające;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

DOSTAWA

Oferujemy dowóz zakupionych produktów. O szczegóły pytaj sprzedawcę.

Klomb Rzeszów > Oferta sprzedaży

Oferta

W sprzedaży detalicznej i hurtowej znajdują się produkty takie jak:

 

Oczka wodne Rzeszów

Wyposażenie oczek wodnych, akcesoria do wody i oczek wodnych

Oferujemy: pompy (strumieniowe, kaskadowe, filtracyjne , fontannowe), fontanny, akcesoria fontannowe, filtry przepływowe i ciśnieniowe, zestawy filtracyjne, systemy filtracyjne - lampy UVC, program do biologicznej pielęgnacji stawu, oświetlenie podwodne i ogrodowe, akcesoria do sadzenia roślin, pokarmy dla ryb, folię na oczka wodne.
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy OASE www.oase-livingwater.com – producenta pomp filtracyjnych i strumieniowych oraz filtrów - jedynych na świecie dających gwarancję czystej wody w oczku wodnym, oraz pozostałych akcesoriów niezbędnych do budowy oczka wodnego. Jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem firmy soll www.sollpolska.pl – producenta preparatów do oczek wodnych.

 

 

Trawniki z rolki Rzeszów

Trawniki z rolki​

Znajdziesz u nas trawę w rolkach o odcinkach długości 250cm i szerokości 40cm. Darń trawy dobrze ukorzeniona, zwarta, nie rozrywa się przy układaniu. Sprawdzona jakość, towar przygotowywany na zamówienie. Zamówienia przyjmowane w siedzibie Zielonego Klombu oraz telefonicznie.

 

 

Ozdoby okolicznościowe​

W sprzedaży dostępne ozdoby świąteczne Bożonarodzeniowe (łańcuchy, bombki, girlandy, drzewka sztuczne i żywe) oraz Wielkanocne. Wykonujemy również ręcznie stroiki Bożonarodzeniowe na zamówienie z wyborem doniczki i kolorystyki stroika. Możliwość kupna gotowego wyrobu.

 

 

Narzędzia ogrodnicze

Oferujemy najlepszej klasy narzędzia ogrodnicze małe i duże, przydatne w każdym ogrodzie. Posiadamy narzędzia m.in. renomowanej firmy FISKARS, które są trwałe i niezawodne.

 

 

Akcesoria ogrodnicze

W swojej ofercie posiadamy także mały sprzęt ogrodniczy, wyposażenie ogrodów, sprzęt nawadniający, węże ogrodowe, zraszacze.

 

 

Choinki cięte i doniczkowe

Szukając drzewka na święta Bożego Narodzenia najlepiej sprawdzą się jodły i świerki (cięte i w doniczkach). Wysokość drzewek od 0,8 m do 4 m. Sprzedaż rozpoczynamy 6 grudnia. Transport większych drzewek w granicach miasta GRATIS.

 

 

Karma dla kotów i psów

Specjalistyczne karmy dla kotów i psów firmy ROYAL CANIN. W ofercie: karmy przeznaczone dla psów i kotów rasowych, dla kotów aktywnych, domowych, wybrednych, kociąt, szczeniąt i psów dorosłych.

 

 

Taśmy i folie ozdobne

Oferujemy taśmy i folie ozdobne do dekoracji bukietów czy prezentów. Piękna, kolorowa folia przy kwiatach czy owinięty ozdobną taśmą prezent z pewnością sprawią wiele radości obdarowywanej osobie. Dostępne w różnorodnych wzorach, kolorach, wielkościach i stylach.

 

 

Place zabaw

Oferujemy taśmy i folie ozdobne do dekoracji bukietów czy prezentów. Piękna, kolorowa folia przy kwiatach czy owinięty ozdobną taśmą prezent z pewnością sprawią wiele radości obdarowywanej osobie. Dostępne w różnorodnych wzorach, kolorach, wielkościach i stylach.

 

 

Poprzednia strona