">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Grudniu

- regularnie sprawdzamy stan okryw na roślinach;

- w razie złamania się gałęzi pod ciężarem śniegu, wyrównujemy rany piłą i zabezpieczamy maścią ogrodniczą;

- okrywamy rabarbar zanim zamarznie ziemia;

- jeśli pogoda pozwala kontynuujemy uprawę w warzywniku;

- strząsamy mokry śnieg z gałęzi;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Klomb Rzeszów > > Oferta sprzedaży

Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum Ogrodniczego Zielony Klomb.

 

Wszystkie produkty dostępne są w sprzedaży detalicznej jak i hurtowej. Ceny dla odbiorców hurtowych są niższe w granicach 5-30%, w zależności od wielkości zamówienia i formy płatności.

 

Prowadzimy sprzedaż w sklepie stacjonarnym oraz w sklepie internetowym www.sklep.klomb.rzeszow.pl

 

W sprzedaży detalicznej i hurtowej znajdują się produkty takie jak:

 

Rośliny doniczkowe

Posiadamy w ofercie rośliny krajowe i importowane z zagranicy. Znaleźć u nas można różne wielkości i rodzaje, m.in.: rośliny kwitnące, zielone, balkonowe, rabatowe, kaktusy, storczyki, hortensje oraz wiele innych gatunków i odmian.

 

 

Rośliny ogrodowe

Znajdziesz u nas: drzewa i krzewy: liściaste, iglaste, owocowe, formowane (kula, stożek, spirala); rośliny: na żywopłoty, skalne, do oczek wodnych, ozdobne i użytkowe w formach krzaczastych i piennych; byliny; wrzosy i wrzośce. Wszystkie rośliny są szczepione, dostępne w donicach i kopane z gruntu, krajowe oraz importowane.

 

 

Kwiaty cięte

Nasza oferta obejmuje: sprzedaż kwiatów pojedynczych oraz wykonywanie na zamówienie bukietów, wiązanek okolicznościowych, wieńców, kompozycji z kwiatów. Dekorujemy również pomieszczenia na różne okoliczności, m.in. kościoły, sale weselne, restauracje. Istnieje możliwość zamówienia telefonicznego.

 

 

Kwiaty sztuczne i suche

Oferujemy doskonałej jakości kwiaty sztuczne i suche w różnych wielkościach i kolorach. W sprzedaży mamy kwiaty pojedyncze, w bukietach, doniczkach i kompozycje z kwiatów sztucznych jak i suchych.

 

 

Nasiona, cebulki roślin ozdobnych, kłącza i bulwy roślinne

Prowadzimy import cebulek roślin ozdobnych z Holandii. Posiadamy także nasiona i cebulki z Polski. Oprócz tego w ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju nasiona roślin ozdobnych i warzyw, kłącza i bulwy roślinne.

 

 

Doniczki, podstawki, pojemniki, kwietniki

Oferujemy doniczki w różnorodnych wzorach, wielkościach i kolorach, produkowane przez najlepsze polskie i zagraniczne firmy. W ofercie znajdują się doniczki i podstawki: plastikowe, ceramiczne, szklane, dębowe, z tworzyw sztucznych i metalu. Posiadamy specjalistyczne doniczki m.in. dla: bonsai, storczyków, palm, kaktusów oraz koszyki dla roślin cebulowych.

 

 

Kamienie ogrodowe, żwirki ozdobne, otoczaki, keramzyt, grysy

W naszej ofercie znajdują się kamienie takie jak: piaskowiec biały i żółty, gnejs, serpentynit, dolomit, łupek szarogłazowy, marmur dolomitowy, kwarc, kalcyt, granit, otoczaki granitowe, otoczaki dolomitowe. Różne kształty, wielkości, atrakcyjne ceny, ciekawa kolorystyka, możliwość załadunku i transportu. Posiadamy również szeroki wybór żwirków wykorzystywanych we florystyce.

 

 

Ziemia, kora, torfy

Oferujemy różnego rodzaju ziemie ogrodowe, od najbardziej specjalistycznych np. do cytrusów i storczyków, pakowanych w workach od 5 do 80 litrów. Oprócz ziemi polecamy wysokiej jakości kory i torfy do wysypania pod drzewka, iglaki, itp.

 

 

Nawozy

Posiadamy w sprzedaży nawozy mineralne i organiczne - ekologiczne, do roślin doniczkowych, balkonowych i ogrodowych oraz trawników i iglaków. Dostępne w różnych gramaturach. W ofercie nawozy sezonowe, np. nawozy jesienne, zimowe.

 

 

Środki ochrony roślin

Zapewniamy środki grzybobójcze, owadobójcze, chwastobójcze, repelenty i trutki. W naszej ofercie są środki ochrony roślin: ekologiczne, zapobiegawcze, lecznicze i interwencyjne. Przy zakupie środków zapewniamy fachowe doradztwo.

 

 

Następna strona >>

<< wstecz