">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Lutym

- w cieplejsze dni, gdy nie ma mrozu, zaczynamy przycinanie roślin;

- gdy tylko ziemia rozmarznie, zasilamy rośliny nawozem wieloskładnikowym;

- powtarzamy bielenie pni drzew owocowych;

- drzewa i krzewy opryskujemy preparatami olejowymi przeciwko zimującym stadiom szkodników;

- w szklarni podpędzamy krzewy róż trzymane w doniczkach;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Witamy serdecznie na naszym „Klombowym blogu”. Mamy nadzieję, że zainteresują Was nasze wpisy, które oczywiście dotyczyć będą ogrodnictwa, florystyki oraz… zobaczymy co natchnienie przyniesie.

Nawożenie jesienne roślin

data dodania: 2017-08-23 07:15:11

Nawóz jesienny uniwersalny

Przygotowanie roślin do zimy cz I. - Jesienne mineralne nawożenie roślin

Chociaż w kalendarzu jeszcze lato, to w roślinach zachodzi szereg procesów fizjologicznych które przygotowują je do jesiennych i zimowych chłodów. Aby pomóc roślinom przygotować się do zimowego spoczynku należy wzmocnić je nawozami jesiennymi.

Ćma bukszpanowa w Rzeszowie

data dodania: 2017-08-02 08:51:10

Ćma bukszpanowa Rzeszów

Uwaga groźny szkodnik ćma bukszpanowa już w Rzeszowie!

 

Kontrola stanu filtrów w oczku wodnym

data dodania: 2017-07-02 09:41:25

Systemy filtracyjne do oczyszczania wody

W okresie letnim warto sprawdzić, jak miewają się zainstalowane w naszych zbiornikach wodnych (w oczkach czy też stawach) filtry. W zależności od wybranego modelu filtra, należy postępować według zawartych w instrukcji czynności. W pierwszej kolejności jednak warto też skontrolować krok po kroku sposób zamontowania uprzednio wybranego filtra.

Środki ochrony roślin Rzeszów

data dodania: 2017-06-20 08:27:07

Środki ochrony roślin

Substancje aktywne zawierające różne składniki chroniące rośliny, niszczące chwasty, regulujące ich wzrost, zapobiegające przed występowaniem niepożądanych organizmów na roślinach nazywane są środkami ochrony roślin. Ich stosowanie regulowane jest Ustawą o ochronie roślin z 18.12.2003 (D. U. z 2008 r. Nr 133, poz. 849).

Czym jest autochorologia?

data dodania: 2017-06-20 06:20:35

Autochorologia - Florystyka Rzeszów

Florystyka bywa inaczej określana jako autochorologia, stąd też tytuł poniższego wpisu. Zwyczajowo florystykę nazywa się również jako po prostu "bukieciarstwo" wydaje się jednak, że jest ono delikatnym niedopowiedzeniem.

Przygotowywanie ciepłego inspektu

data dodania: 2017-02-14 07:58:29

Ciepły inspekt

Inspekt jest skrzynią wykonaną z drewna. Najczęściej jego górna część to ruchoma, przeszklona klapa (okno inspektowe), którą można podnosić w celu przewietrzenia. Istnieją dwa podstawowe rodzaje inspektów – inspekt ciepły i inspekt zimny. Oba wykorzystuje się do przyspieszania rozwoju roślin o długiej wegetacji

Ekipa odśnieżająca w Rzeszowie

data dodania: 2016-12-20 07:58:59

Profesjonalne odśnieżanie w Rzeszowie

Obowiązki jakie spadają na właściciela bądź zarządcę budynku zwiększają się wraz z nadejściem pierwszych chłodów oraz opadów śniegu. Czekają go dodatkowe prace związane z odśnieżaniem chodników oraz innych ciągów komunikacyjnych znajdujących się na jego terenie. Wszystko z myślą o bezpieczeństwo mieszkańców oraz innych użytkowników posesji.

Choinki w Rzeszowie

data dodania: 2016-12-16 10:22:50

choinki w Rzeszowie

Nie masz jeszcze choinki na święta? Zamów ją w Zielonym Klombie! Polecamy choinki cięte oraz doniczkowe wraz z darmowym dowozem na terenie miasta (przy zakupie powyżej 50 złotych). Do wyboru choinki w Rzeszowie w Klombie: jodła kaukaska w doniczce lub cięta, świerk w doniczce lub cięty.

Dekoracje świąteczne do domu

data dodania: 2016-12-16 08:47:31

Kwiaciarnia w Rzeszowie

Zastanawiasz się, gdzie zakupić najpiękniejsze dekoracje świąteczne do Twojego domu? Możesz zakupić już gotowe dekoracje w kwiaciarni lub zaopatrzyć się w niej i przygotować wystrój wnętrza samodzielnie. W poniższym wpisie znajdziesz kilka inspiracji, pomysłów na bożonarodzeniowe dekoracje przygotowane przez naszych pracowników.

Aranżacja zielenią balkonów i tarasów

data dodania: 2016-10-18 06:18:39

Aranżacja ogrodów Rzeszów

Jesienna aranżacja zielenią balkonów czy tarasów to bardzo ciekawe przedsięwzięcie. Właściciel może korzystać z bogatej gamy kwiatów, owoców, a także innych roślin, które w tym okresie mienią się w ciepłych barwach pomarańczy, żółci, czerwieni czy brązu.