">

Usługi Ogrodnicze Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68

Centrum Ogrodnicze

Dane kontaktowe:

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 8

35-079 Rzeszów

Tel./Fax +48 17 852 27 68

email: biuro@klomb.rzeszow.pl

 

Masz pytania

Napisz do nas!

Formularz >>

Przypominamy, Radzimy w Grudniu

- regularnie sprawdzamy stan okryw na roślinach;

- w razie złamania się gałęzi pod ciężarem śniegu, wyrównujemy rany piłą i zabezpieczamy maścią ogrodniczą;

- okrywamy rabarbar zanim zamarznie ziemia;

- jeśli pogoda pozwala kontynuujemy uprawę w warzywniku;

- strząsamy mokry śnieg z gałęzi;

Kalendarz ogrodnika

Czytaj więcej >>

Referencje

Zobacz kto korzystał z naszych usług i poznaj opinie.

Czytaj więcej >>

Witamy serdecznie na naszym „Klombowym blogu”. Mamy nadzieję, że zainteresują Was nasze wpisy, które oczywiście dotyczyć będą ogrodnictwa, florystyki oraz… zobaczymy co natchnienie przyniesie.

Zakładanie ogrodów z oczkiem wodnym

data dodania: 2016-09-05 11:24:57

Oczka wodne Rzeszów

Wielu właścicieli przydomowych ogrodów i większych działek nie wyobraża sobie ich bez pięknie zaprojektowanego oczka wodnego lub stawu. Urządzenie ogrodu z tego typu zbiornikiem wodnym nie jest trudne, bywa jednak kosztowne i pracochłonne, wymaga również późniejszej regularnej pielęgnacji.

Urządzanie ogrodów kamiennymi elementami

data dodania: 2016-08-23 07:36:03

Urządzanie ogrodów kamiennymi elementami

Kamień ogrodowy znajduje przeróżne zastosowanie w małych i większych ogrodach, tych prywatnych, a także przy większych budowlach miejskich. Oprócz niezaprzeczalnych walorów wizualnych, kamień charakteryzuje się również innymi cechami przyczyniającymi się do jego popularności w aranżacji ogrodów – odporność na mróz, ścieranie, wodę.

Zielone ściany z roślin w ogrodzie

data dodania: 2016-08-22 11:29:35

Ogrody Rzeszów

Wertykalne ogrody są naturalną przesłoną zasłaniającą przydomowe ogrody lub inne przestrzenie od zgiełku ulicy, jej zanieczyszczeń, a dodatkowo wzbogacające okolicę swymi walorami wizualnymi. Najskuteczniejsze w swoim działaniu są pionowe ogrody składające się z różnego gatunku roślin, jednak równie dobrze można zastosować w takim przypadku bardziej jednolitą konstrukcję.

Bukiety ślubne Rzeszów

data dodania: 2016-08-01 11:19:03

Bukiet okolicznościowy Rzeszów

Historia bukietu ślubnego jest dość świeża, dawniej Panna Młoda nie trzymała w rękach kwiatów. Znacznie częściej spotykało się z umieszczaniem wianków na głowach obu Państwa Młodych. Zwyczaj ten miał na celu zapewnienie nowożeńcom płodności, jak i radości i zdrowia. Dopiero od 16. wieku wianki były noszone jedynie przez kobiety (później zastąpione przez korony i welony). Dopiero dziewiętnastowieczny romantyzm sprowadził tradycję noszenia dekoracyjnego bukietu z kwiatów.

Koszenie trawników Rzeszów

data dodania: 2016-07-25 10:22:40

Koszenie trawy Rzeszów

Każdy właściciel ogrodu pragnie posiadać również piękny i zadbany trawnik, który będzie nie tylko miejscem wypoczynku całej rodziny, ale również świetną wizytówką. Niestety, by uzyskać wymarzony efekt, trzeba się liczyć z koniecznością nieustannej pielęgnacji trawy w ciągu całego sezonu, już od początku sezonu, na wiosnę.

Przycinanie żywopłotów

data dodania: 2016-07-22 12:32:38

Cięcie żywopłotów Rzeszów

Przycinanie żywopłotów ma na celu ustalenie ich ostatecznego wyglądu. W poniższym artykule przybliżymy takie kwestie jak: sposób na właściwe przycinanie, okresy strzyżenia, różnica między cięciem iglaków a żywopłotów liściastych itp.

Zwalczanie owocówki jabłkóweczki

data dodania: 2016-06-27 08:50:56

Środki ochrony roślin przed owocówką jabłkóweczka

Szkodnikami, które w bardzo dużym stopniu w polskich warunkach klimatycznych wpływają na jakość plonu z drzew owocowych są owocówka jabłkóweczka oraz owocówka śliwkóweczka.

Kompozycje kwiatowe

data dodania: 2016-06-07 11:43:24

Wiązanki okolicznościowe Rzeszów

Kompozycje kwiatowe z kwiatów żywych. Odpowiednio dobrane kwiaty ożywią wnętrze, nadadzą mu ciepłego i ciekawego charakteru wnosząc radość i zadowolenie. W lecie kompozycje kwiatowe mają piękne jaskrawe barwy, jest w nich dużo zieleni w różnych odcieniach. Do letnich kompozycji można wykorzystać zarówno żywe jak i sztuczne kwiaty, kule ratanowe, gałązki, kolorowe wstążki i tasiemki.

Wiązanki okolicznościowe

data dodania: 2016-06-03 08:02:18

Wiązanki okolicznościowe Rzeszów

Centrum ogrodnicze "Zielony Klomb" oferuje duży wybór wiązanek okolicznościowych na każdą okazję: imieniny, urodziny, śluby, chrzciny, rocznice. Zapraszamy po bukiety na Dzień Babci i Dzień Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, Dzień Matki i Dzień Ojca i wiele podobnych.

Środek na krety Difenor

data dodania: 2016-05-30 10:52:14

Środek na krety DifenorŚrodki chemiczne na gryzonie w ogrodzie. Nornice, krety, myszy, karczowniki i inne gryzonie są plagą, z którą często muszą się borykać osoby posiadające własne ogródki. Nie tylko podkopują i wyjadają korzenie z cebulkami roślin, ale i niejednokrotnie generują straty pieniężne.